Wczytuję dane...
Dostawa

Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej. Koszt dostawy na terenie Polski naliczany jest zgodnie z cennikiem:

Przy zakupie powyżej 200 zł, wybierając opcję bezpośredniej płatności (tj. wpłaty na konto albo przelewy24) Kupujący nie ponosi kosztów wysyłki.

Sposób dostawy: Koszty dostawy Czas dostawy*:
Przesyłka kurierska
(przedpłata, zakupy powyżej 200 zł)
0 zł 1-2 dni robocze
Przesyłka kurierska
(przedpłata, zakupy do 200 zł)
17 zł 1-2 dni robocze
Przesyłka kurierska
za pobraniem
38 zł 1-2 dni robocze

* - według danego operatora pocztowego, firmy kurierskiej

Opłata za przesyłkę zamówienia jest niezależna od ilości produktów znajdujących się w zamówieniu.

Termin dostawy zamówionych towarów wynosi od 24 godzin do 7 dni roboczych od momentu potwierdzenia zamówienia, o ile podczas potwierdzenia zamówienia nie nastąpią inne ustalenia odnośnie terminu dostawy pomiędzy wynikające z zasobów magazynowych, preferencji kupującego lub miejsca dostawy.

 Uwaga: 

W przypadku wyboru opcji za pobraniem, Kupujący pokrywa koszty wysyłki bez względu na wartość zakupu.
Czas dostawy może się wydłużyć z powodu niezastania nikogo pod podanym adresem lub z innych przyczyn leżących po stronie firmy doręczającej przesyłkę.
F.H.U. Caspol nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki. W momencie wyjścia paczki z magazynu wysyłamy e-mail, w którym podajemy numer listu przewozowego.

Uprzejmie informujemy, że każde potwierdzenie przyjęcia i realizacji zamówienia będzie zawierało specjalny nr. który umożliwi monitorowanie przesyłki.

Sposób i status dostarczenia przedmiotów zakupionych w naszym sklepie można sprawdzać bezpośrednio na niżej wymienionym portalu firmy kurierskiej.

https://www.ups.com/WebTracking/track?loc=pl_PL