Wczytuję dane...
Płatności i raty


I. Dla Państwa wygody udostępniliśmy następujące formy płatności:

1. Gotówka lub karta przy odbiorze osobistym w sklepie stacjonarnym w Tomaszowie Lubelskim, ul. gen. Andersa 1

2. Przelew tradycyjny na konto firmowe w tytule przelewu prosimy o podanie nr zamówienia.

3. Za pobraniem, płatność następuje w momencie otrzymania przesyłki.

4. Przelewy24 (płatności on-line) to wygodna, bezpieczna i błyskawiczna płatność za pośrednictwem panelu bankowego. Umożliwia on m.in. płatności na raty lub odroczone do 54 dni.

(więcej informacji na https://www.przelewy24.pl/metody-platnosci)

Przelewy24

II. Raty lub płatność odroczona

Weryfikacja wniosku trwa kilkanaście minut. Umowa transakcji zostaje sfinansowana przez bank, a pożyczone środki trafią bezpośrednio na konto Caspol.eu. 

1. Aby skorzystać z limitu odnawialnego 10.000 zł oraz odroczenia płatności do 54 dni, finalizując zakup należy wybrać płatność Przelewy24 a następnie zakładkę "Przelew online" i przycisk "P24 NOW". Więcej informacji na temat odroczonej płatności (https://www.przelewy24.pl/p24now-kupujacy)

PayNow w Caspol.eu

2. Aby skorzystać z możliwości rozłożenia płatności na raty, finalizując zakup należy wybrać płatność Przelewy24 a następnie zakładkę "e-Raty" i wybrać bank. Skorzystanie z e-rat nie wymaga wychodzenia z domu, wizyty kuriera oraz dodatkowych formalności. Dogodny harmonogram ratalny pozwala na rozłożenie spłaty na okres od 3 do 36 miesięcy. Więcej informacji na temat e-rat (https://www.przelewy24.pl/metody-platnosci/e-raty)Raty w Caspol.eu

III. Natomiast, jeżeli wybrali Państwo opcję zapłaty przelewem bankowym, to prosimy o dokonanie wpłaty na poniższe konto:

88 1950 0001 2006 0497 9993 0002 (Bank Pekao S.A.)
F. H. U. Caspol Bożena Ochap
ul. Piekarska 9a
22-600 Tomaszów Lubelski

W  tytule przelewu proszę wpisać numer zamówienia lub zamawianego produktu.

Przelew tradycyjny w Caspol.eu


Prosimy o informację na info@caspol.eu, jeżeli brakuje Waszej ulubionej formy płatności.

*W przypadku produktów zrealizowanych na indywidualne zamówienie, a w szczególności gdy dokonano spersonalizowanego graweru nie będącego grawerem producenta, Sprzedający ma prawo wstrzymać się z realizacją zamówienia do czasu dokonania ustaleń dot. treści graweru, zapłaty jego pełnej ceny albo umówionej zaliczki.