Strona głównaPoradySploty łańcuszków
...jest pusty

Lorus RG210NX9
296,00 zł
Lorus RG276MX9
296,00 zł
Lorus RG232LX9
283,00 zł
Lorus RG228NX9
242,00 zł
Lorus RM367CX9
422,00 zł
Lorus RM363EX9
413,00 zł
Lorus RM365EX9
404,00 zł
Lorus RM369DX9
377,00 zł
Lorus RS921AX9
206,00 zł
Lorus RM355EX9
377,00 zł
Lorus RM305DX9
422,00 zł
Lorus RW611AX9
359,00 zł
Sploty łańcuszków

Caspol_logo

Kilka słów o popularnych splotach łańcuszków i ich nazwach.

Łańcuszki mogą różnić się od siebie materiałem z którego zostały wykonane, długością, wagą, a przede wszystkim rodzajem splotu. Do najpopularniejszych należą:
Splot pancerka
Pancerka - jeden z najczęsciej wybieranych splotów łańcuszka przez mężczyzn ze względu na jego trwałość. Spłaszczone ogniwa w połączeniu z oszlifowanymi brzegami tworzą masywny splot. Coraz częściej sięgaja po niego również kobiety chociażby po piękne połączenie pancerki ze szlifem diamentowym, który pięknie skrzy się na szyi. Charakterystyczne dla pancerki jest odbijanie światła dzięki szlifowaniu. W chwili obecnej pojawia się już sporo warjacji w wyglądzie tego splotu m.in. różnego rodzaju żłobienia, nacięcia, zaokraglenia.

Splot ankierAnkier - 
jeden z najbardziej klasycznych splotów, którego wzór inspirowany był splotem łańcuchów na których mocowano kotwice w statkach. Dzięki swojej prostocie noszony jest zarówno przez kobiety jak i mężczyzn.


Splot figaroFigaro - 
splot składający się z 2-3 małych oczek (w zależności od modelu) połączonych na przemian z wydłużonym oczkiem owalnym. Noszony zarówno przez kobiety (w wersji delikatniejszej) jak i przez mężczyzn wersja bardziej masywna. Swoja popularność jak i nazwę zyskał po premierze „ Wesele Figara” .

Splot singapurSingapur
- wyglądem przypomina nieco skręconą pancerkę, jednak jest od niej delikatniejszy. Jest to splot raczej kobiecy. Pięknie wygląda solo jak i z zawieszką.


Splot cordaCorda
- masywny, skręcony splot przypominajacy pleciony sznur. Wyglada dość okazale dlatego nosi się go bez dodatkowych ozdób – zawieszek.


Splot lisi ogonLisi ogon
- jest to warkocz pleciony z dwóch, trzech lub więcej cienkich łańcuszków. Występuje w wersji klasycznej jak i diamentowanej. Jest to splot typowo kobiecy. Przepięknie się mieni przy każdym ruchu.


Splot mona lisaMona lisa
- piękny, fantazyjny splot wyłącznie dla kobiet.


Splot żmijkaŻmijka/Linka
- uniwersalny splot wybierany do zawieszek. Żmijka może występować w różnych rodzajach splotów okragłym, kwadratowym i ośmiokątnym. Jest bardzo delikatna dlatego też zaleca się jej ściąganie przed snem.

Splot bismarckBismarck
- splot łańcuszka wykonany jes z kilku rzędów połączonych ze sobą owalnych pierścieni, które biegna równolegle do siebie. Nazwa łańcuszka wzięła się najprawdopodobniej od Żelaznego Kanclerza – Otto Bismarcka.

Promocja na wybrane zegarki marki Lorus #bizuteriacaspol #zegarki #lorus #zegarkidamskie #zegarkimęskie #promocja #okazja ➡️caspol.eu

Post udostępniony przez Sklep z biżuterią i zegarkami (@caspol.eu)

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.