Menu
Strona głównaPoradyJak dbać o biżuterię?
...jest pusty

Jak dbać o biżuterię?

Caspol_logo

Aby biżuteria towarzyszyła Ci jak najdłużej zadbaj o nią od momentu zakupu.
1.Biżuterię przechowuj w specjalnych szkatułkach lub woreczkach do tego przeznaczonych.

2. Biżuterię należy zdjąć na czas pracy oraz snu by uniknąć uszkodzeń mechanicznych (porysowanie, złamanie splotów).

3.Zabrudzone łańcuszki, bransoletki, kolczyki oraz inną biżuterię bez kamieni możemy wyczyścić sami w domu bez konieczności oddawania jej do specjalisty. Wystarczy stworzyc kąpiel denaturową (woda z niewielką ilością denatury). Po takiej kąpieli należy wypłukać biżuterię czystą wodą i przetrzeć miękką szmatką.

4. W sklepach jubilerskich znajdują się tez specjalne płyny do czyszczenia biżuterii srebrnej, złotej, której zakup sprawi,że biżuteria odzyska dawny blask.

5. Ze szczególną delikatnością należy nosić biżuterię ze złota „dmuchanego”. Elementy takiej biżuterii są wykonane z cienkich ścianek dlatego są bardziej narażone na zniszczenia.

6. Biżuteria z białego złota wykonywana w technologii pokrywania galwanicznie warstwą jodu z czasem może ulec wytarciu  lub zmatowieniu. W takim przypadku należy ja ponownie porodować u jubilera.
Caspol.eu 5/5/48
Blog: 9-04-2018 r.

Juz niebawem w naszej ofercie internetowej pojawią się pierścionki. Chwilowo są dostępne tylko w sklepie stacjonarnym do ktorego serdecznie zapraszamy. #bizuteriacaspol #bizuteria#złotemarzenia #jewelry #gold #złoto #pierścionki #pierscionek #pierscionekzareczynowy #ring #rubin | wkrótce dostępny online na caspol.eu

Post udostępniony przez Sklep z biżuterią i zegarkami (@caspol.eu)

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.